Mysz Bezprzewodowa Logitech M280 Blue (910-004290)

Mysz Typ: optyczne

Połączenia: Bezprzewodowy

Typ połączenia: Radio Kanał

Liczba przycisków: 3

Ustawienie czułości myszy: brak

Programowalne przyciski: brak

Podświetlenie: brak

Waga, w gramach: 91.

opis

Bezprzewodowa Mysz Logitech M280 w Kolorze Niebieskim to bezprzewodowe urządzenie manipulacyjne wyposażone w precyzyjny czujnik optyczny, zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort pracy na komputerze osobistym lub laptopie.

Szybkość i dokładność

Model ma jasne, eleganckie kolory, stylowy wygląd, uniwersalne wymiary, zmniejszoną wagę i ergonomiczny kształt, który zapewnia wygodną pozycję w dłoni i możliwość wygodnego użytkowania prawą ręką. Jest bardzo funkcjonalny i praktyczny, co osiąga się dzięki obecności trzech przycisków i pionowego gumowanego kółka przewijania z prążkowanymi nacięciami dla większej wygody. Synchronizacja z urządzeniem komputerowym odbywa się za pomocą miniaturowego odbiornika USB. Zasięg sygnału radiowego sięga 25 metrów. Jego zasilanie odbywa się z baterii palcowej, której żywotność wynosi do 18 miesięcy. Przyczynia się to do obecności przycisku wyłączania, który pozwala na oszczędność energii akumulatora.

Zalety modelu obejmują:

solidna obudowa z tworzywa sztucznego wykonana z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu jest odporna na zużycie i zarysowania, zapewniając trwałość urządzenia;

bardzo czuły czujnik optyczny sprawia, że myszy dokładne i jasne w wykonywaniu wysyłanych poleceń;

Nakładki na podłożu ułatwiają gładkie przesuwanie się po powierzchni.

Pakiet zawiera Bezprzewodowy Adapter i baterie.