Klawiatura do gier A4Tech G800V

Klawiatura typu: Gaming

Klucz typ mechanizmu: membrana

Połączenia: przewodowy

Liczba klawiszy: 104

Przewodowy Interfejs połączenia: usb

Kompatybilny z Microsoft Windows: Tak

Możliwość nagrywania makr: tak

Materiał obudowy: Plastik

Wszystkie cechy.

opis

A4Tech G800V to klawiatura multimedialna do gier z przewodowym połączeniem z komputerem. Charakterystyczną cechą tego modelu są cztery tryby prędkości, między którymi można przełączać się bezpośrednio podczas gry:

«Zwykły»;

„Przyspieszony»;

«Szybka»

«Turbo».

Za jednym naciśnięciem przycisku gracz może zmienić czas reakcji, aby optymalnie dostosować klawiaturę.Ci, którzy preferują gry z gatunku FPS, oferują przydatną możliwość szybkiej zmiany broni przy użyciu kombinacji klawiszy. Można również łatwo przełączać sterowanie ruchem kursora ze strzałek na klawisze WASD iz powrotem.

Zarządzanie multimediami

Siedem dodatkowych przycisków pozwala kontrolować odtwarzanie muzyki w tle bez przerywania gry. Gracz może sprawić, że dźwięk będzie głośniejszy i cichszy, przejść do następnego utworu, zatrzymać muzykę i ponownie ją włączyć.

Dodatkowe złącza

Klawiatura otrzymała dodatkowy port USB — kompensuje ten, który będzie zajęty na jednostce systemowej po podłączeniu. Również twórcy przewidziane gniazda do podłączenia słuchawek i mikrofonu, które upraszczają pracę z urządzeniami multimedialnymi.