Mysz Bezprzewodowa Logitech G603 Szary / Czarny (910-005101)

Mysz Typ: optyczne

Połączenia: Bezprzewodowy

Typ połączenia: bluetooth; Radio Kanał

Liczba przycisków: 6

Ustawienie czułości myszy: tak

Programowalne przyciski: tak

Podświetlenie: brak

Waga, w gramach: 88.9.

opis

Mysz Logitech G603 (910-005101) to innowacyjny model przeznaczony dla graczy. Łączy w sobie nowoczesną technologię Lightspeed i wysoką funkcjonalność, która jest w stanie sprostać wymaganiom użytkownika. Urządzenie nowej generacji zapewnia precyzyjne sterowanie i śledzenie szybkich ruchów.

Funkcjonalność

Urządzenie jest wyposażone w czujnik optyczny Nero, którego czułość wynosi 12 tysięcy dpi. Zużywa mało energii. Producentowi udało się osiągnąć bardzo wysoką częstotliwość odpytywania. Zalety myszy Do Gier:

oszczędność baterii;

działa bez awarii;

bardzo niezawodny;

wysoka dokładność pozycjonowania;

ulepszone połączenie bezprzewodowe;

wysoka wydajność.

Połączenie myszy odbywa się w dwóch wersjach: za pomocą radia i Bluetooth, dzięki czemu można pracować z różnymi komputerami i dowolnymi systemami operacyjnymi. Do podłączenia wystarczy nacisnąć przycisk programowalny. Tryby wydajności są zmieniane przez specjalny przełącznik.

Cechy modelu

Obudowa o standardowym kształcie wykonana jest z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego. Gumowe wstawki boczne przyczyniają się do trwałego trzymania myszy w dłoni. Ciche, miękkie nóżki zapewniają płynne, ciche przesuwanie po powierzchni stołu. Ten model jest w pełni zgodny z profesjonalnymi urządzeniami. Mysz jest bardzo wygodny w użyciu.